Lİdertek Zaman Kontrol Sistemleri

İşi Uzmanına Bırakın

Hakkımızda

LİDERTEK ZAMAN,sektörel beceresini harmanlayarak;Zaman kontrol ve güvenlik sistemleri  alanında önemli projelere imza atan,sektördeki varlığını tecrübeli ekibi, profesyonel yönetim anlayışı ve hizmet kalitesi ile birleştirerek  faaliyet alanında en iyisini müşterilerinin  hizmetine  sunma gayreti içerisinde olmuştur.
  LİDERTEK,sektörel saygınlık,kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen,sonuç odaklı çözümleri ve uluslar arası platformda kabul görmüş markaların en son teknoloji ile üretilen sistem ve ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunarken,ülke ekonomisine katma değer sağlamayı bir görev olarak görmüştür.

 

LİDERTEK,ülke ekonomisine katkı sağlayan her işletmenin  temel  ihtiyaçlarının incelenerek,işletme yapısına uygun insan kaynakları konusunda ve güvenlik sistemleri alanında çözümler sunmaktadır.
  LİDERTEK,sektörel çözümler ve yazılımlar ile, personel giriş çıkış kontrol sistemleri, üretim kontrolü , göz iris, parmak, izli biometrik kapı sistemleri  başta olmak üzere zaman kontrol ve güvenlik sistemleri üzerine satış ve satış sonrası kesintisiz teknik servis hizmetini sunmaktadır.
  LİDERTEK,çözüm odaklı  yaklaşımı yaygın servis ağı,kaliteli ürün ve hizmetleriyle " Zaman Kontrol Sistemleri" faaliyet alanına yeni bir renk getirmiştir.

LİDERTEK;Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri alanında LİDER olabilmenin " Zamanı Eş Değer Kılmak " Olduğunun haklı bilinci ile siz müşterilerinin Sektöründe LİDER olması yolunda hep yanı başınızda yer alacaktır.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret75852
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.11548.1479
Euro9.59079.6291
HANVON VİDEO